top of page

Mūsų vertybės ir siekiai

Suvokiame, kad vieta, kurią užimame šiame pasaulyje yra aiškiai matuojama pagal pasauliui suteiktų naudingų paslaugų kokybę ir kiekį.

Trys svarbiausios mūsų bendrijos vertybės yra šios:

žmogaus orumas, tobulumo siekis ir tarnystė kitiems. 

Tai - #mobiliosrankos vertybių stuburas.

Visa kita gali keistis, bet šios trys vertybės - niekada.

Siekiame pagerinti švaros paslaugų prieinamumą ir teigiamo socialinio poveikio, organizuoti ir įgyvendinti planus, susijusius su sveikatą ir švarą formuojančiais faktoriais.

Tikime galintys pagerinti paslaugų prieinamumą ir ugdyti jaunus žmones, padėdami jiems dirbti praktiškus bei visuomenei pasitarnaujančius darbus.

Padirbęs keletą metų mokykloje pastebėjau, jog šiuolaikinis jaunolis tikisi lengvų pinigų, neatsižvelgdamas į naudą visuomenei. Pagal statistiką 60% vaikų galvoja apie "Youtuberio" karjerą (matydami socialiniuse tinkluose "lengvai" iš įvarių reklamų uždirbančius žmones). Socialiniai tinklai formuoja iliuziją,  jog pinigai "lengvai krenta į rankas" iš interneto platybių jeigu tik esi gražus arba turi ilgą, naglą liežuvį.

Apie kokias formuojamas vertybes tada galime kalbėti?


"Mobilios rankos" komanda siekia savo pavyzdžiu įkvėpti, apmokyti bei motyvuoti jaunimą dirbti praktiškus darbus, Skatinti juos bei užsidirbti pinigus prisidedant prie visuomenės labo.
Pas mus dirba profesionalūs meistrai bei treneriai, kurie reguliariai veda seminarus bei apmokymus naujokams bei jau dirbantiems komandos nariams, tad taip užtikrinamas nuolatinis visų darbuotojų tobulėjimas.

Pagarba gyvenimui.

Neris River and Financial district with
bottom of page